$

Biz Kimiz?

Firmamız 1982 yılında Ankara’nın Ayaş İlçesinde Mustafa Cangül tarafından kurulmuştur. İnşaat malzemeleri satışı ile başlayan faaliyetimiz 1998 yılında Ankara Ostim / Atisan’a gelerek halen devam etmektedir. Firmamız, Türkiye genelinde inşaat demiri satışı yapmaktadır.

Satışlarımız direkt demir çelik fabrikalarından alınarak uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla yurt geneline yapılmaktadır. Şirketimiz Türkiye genelinde yapmış olduğu inşaat demiri satışının yanı sıra, alanında lider kuruluşlarının da (Limak Çimento, Dalsan, Knauf,  Baştaş Kireç, Entegre Harç ve Çanakkale Seramik vb.) bayiliğini yapmaktadır. Satış prensibi olarak, uygun fiyat, kaliteli ürün ve zamanında teslimat anlayışını benimsiyoruz.

Demir-çelik ürünleri ile beraber inşaat sektörünün ihtiyacı olan her türlü yapı malzemelerinin de satışını yapmaktayız. Fakat satışlarımızın çoğunluğunu inşaat demiri teşkil etmektedir. Müşteri portföyümüzü satıcı firmalar, müteahhit firmalar, kooperatifler ve inşaat firmaları oluşturmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak kalite ve nitelikte ürünler olmasına, TSE ve Avrupa Birliği Standartlarını taşıyan özellikte olmasına dikkat ediyoruz.

                                                                                                                        

                                                                                                                                                                                Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                                                                                                                                    Mustafa CANGÜL